Robdeshambër

0 out of 5

3100 L

Disponueshmeria: Vetëm 2 stok SKU: 4043 Kategori: , ,

Përshkrim

Peshqir fouta me ngjyrë rozë/të bardhë , masaM, 80% pambuk dhe 20% poliester.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Robdeshambër”

Related Products