Futboll tavoline me ndriçim në errësirë

0 out of 5

5300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 4052 Kategori: ,

Përshkrim

Përmban dy topa futbolli, mbajtës të rezultateve dhe kthim të lehtë të topit
Ngjyra e re neoni me mbarim të grimcave druri, luajtës shumë të detajuar
Përmasat 48.5 x 30.5 x 9 cm
Për moshat +6 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Futboll tavoline me ndriçim në errësirë”

Related Products