Blloqe Ndërtimi për fëmijë 21x24x3cm

0 out of 5

830 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: blloqe-ndertimi-per-femije-21x24x3cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit Për t’u siguruar që larja e përditshme të mos jetë thjesht një aktivitet i mërzitshëm, duhet të siguroheni që fëmija juaj të jetë i përfshirë në një aktivitet interesant ndërsa kalon kohë në vaskë. Përqendrimi dhe vëmendja Zgjidhja më e mirë do të jenë padyshim lodrat e banjës MEGA CREATIVE. Përmbajtja e kompletit: Krokodil me erë. Një lodër e bërë nga plastika. Krokodili vjen në katër ngjyra: blu, kafe, vjollcë dhe jeshile. Produkti është i destinuar për fëmijët e moshës 12 muajsh. Dimensionet/pesha/bateritë Dimensionet e produktit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 10x5x9, pesha e produktit kg. 0.04 kg.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Blloqe Ndërtimi për fëmijë 21x24x3cm”

Related Products