Bowling tavoline prej druri

0 out of 5

950 L

SKU: bowling-tavoline-prej-druri Kategori: ,

Përshkrim

Konstruksion i qëndrueshëm: E krijuar nga materiale me cilësi të lartë, lojë me kujtesën e gishtave është ndërtuar për t’i bërë ballë raundeve të panumërta të lojës, duke siguruar jetëgjatësi dhe kënaqësi.
Rrit aftësitë njohëse: Loja e rregullt mund të përmirësojë mbajtjen e kujtesës, njohjen e modeleve dhe ndërgjegjësimin hapësinor, duke e bërë atë një mjet të shkëlqyer për trajnimin e trurit dhe zhvillimin kognitiv.
Argëtim arsimor: Loja e kujtesës me majën e gishtave rrit kujtesën, përqendrimin dhe aftësitë e perceptimit ndijor, duke e bërë atë një mjet të vlefshëm edukativ për fëmijët dhe një kalim kohe që rrit trurin për të rriturit.
Vështirësia e rregullueshme: Përshtateni vështirësinë e lojës me nivelin tuaj të aftësive duke rregulluar numrin e çifteve, duke e bërë atë të aksesueshme për fillestarët dhe duke ofruar një sfidë për ekspertët e kujtesës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bowling tavoline prej druri”

Related Products