Çadër shiu në ngjyrë jeshile & mbajtëse në formën e shishes së verës

0 out of 5

1860 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cader-me-mbajtese-ne-forme-shisheje-90cm Kategori: , ,

Përshkrim

Çadër elegante në një kuti në formën e një shishe vere. Modeli i veçantë do t’i bëjë të gjithë ta vënë re këtë aksesorë. Paketimi dhe dizajni është ideal për femrat dhe për meshkujt gjithashtu.
– Një çadër shumë elegante
– Një kuti në formën e një shishe vere
– Ideale për femra dhe meshkuj
– Ofron stil të shkëlqyeshëm gjatë ditëve me shi
– Diametri i çadrës i hapur: 90 cm
Përmasat e produktit: 31 x 5 cm
Pesha e produktit: 0.35 kg

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çadër shiu në ngjyrë jeshile & mbajtëse në formën e shishes së verës”

Related Products