Jastëk udhëtimi me fryrje

0 out of 5

320 L

SKU: jastek-udhetimi-me-fryrje Kategori: ,

Përshkrim

Jastëk udhëtimi me fryrje.
Veshja e tij mund të zvogëlojë në mënyrë efektive rrezet e diellit, duke rritur thellësinë e gjumit dhe përmirëson cilësinë e gjumit. Ideale për të krijuar një mjedis të rehatshëm dhe të qetë gjatë pushimit të shkurtër në zyrë ose në shtëpi ose gjatë udhëtimit.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk udhëtimi me fryrje”

Related Products