Kamion Transporti metalik

0 out of 5

480 L

Disponueshmeria: Vetëm 1 stok SKU: kamion-metalik-22x6x4cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit Modelet e makinave metalike nuk do të dalin kurrë nga moda. Një kamion në shkallën 1 64 do të përmbushë padyshim pritshmëritë e çdo fëmije. Makina eshte prej metali dhe plastike. Modele dhe ngjyra te ndryshme ne dispozicion. Nuk kërkon energji baterie. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç. Përmasat e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi cm 22x6x4. Pesha e paketimit kg. 0.07 kg.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion Transporti metalik”

Related Products