Kukulla NELLA Fashion 29cm

0 out of 5

630 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kukulla-nella-fashion-29cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit: kukulla ka gome, duar të lëvizshme, një gërshetë të gjatë të ndezur dhe një fustan në modë me pika ose zemra, kukulla vjen në 4 versione ngjyrash. Çdo vajzë e vogël ka nevojë për një kukull në koleksionin e saj të lodrave. kukulla nella 29 cm mega creative është zgjidhja perfekte për të kaluar kohën së bashku me fëmijën tuaj. Përmbajtja e kompletit: kukull 29 cm. Lodra është prej plastike, pëlhure, qime artificiale dhe plastike. Dimensionet/Pesha/Bateritë: Dimensionet e produktit: 29 cm, Nuk kërkohen bateri. Lodër e përshtatshme për fëmijë: 3vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kukulla NELLA Fashion 29cm”

Related Products