Ndriçues metalik me karikim

0 out of 5

780 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: llambe-tavoline-metalike-drejtkendeshe-me-8-led-20-x-10-5-x-30-cm Kategori: ,

Përshkrim

Llambë tavoline metalike, drejtkëndëshe, me 8 LED: Krijon një atmosferë unike me shkëlqim dhe stil në hapësirën tuaj. Drejtkëndëshe, me 8 LED 20 x 10.5 x 30 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues metalik me karikim”

Related Products