Set me 2 magnet Hematite

0 out of 5

430 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: magnet-guri-me-ze Kategori: ,

Përshkrim

Magnetët vijnë set me 2 pjesë, janë të vegjël (të lëmuar), të bëra nga hematiti.
Hidhni (në lëvizje) në ajër dhe ata takohen në dekokuantë duke nxjerrë një zhurmë elektrike të pabesueshme.
Lërini të qarkullojnë midis gishtërinjve tuaj për të hequr stresin.
Përmasat: 6.5 x 1.5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 2 magnet Hematite”

Related Products