Ndriçues spiral “Ylber”

0 out of 5

240 L

Disponueshmeria: Vetëm 1 stok SKU: ndricues-spiral-ylber Kategori: ,

Përshkrim

Një spirale e ndezur neoni si një ylber! Krijoni atmosfera magjike dhe momente të ndritshme me këtë dekorim mbresëlënës. Përmasat: 14X11X4.4Cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues spiral “Ylber””

Related Products