Pistoletë Uji 12cm

0 out of 5

210 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: pistolete-uji-12cm Kategori: , , ,

Përshkrim

Me pistoletën e besueshme MEGA CREATIVE ju mund të bëni një luftë me ujë ose ta përdorni të hënën e lagësht për të luajtur një mashtrim me dikë. Arma ka një rezervuar uji të mbyllur me një kapak plastik, i lehtë për t’u përdorur. Arma qëllon pasi ka tërhequr këmbëzën. Një lodër e bërë nga plastika. Vjen në dy versione ngjyrash: blu dhe jeshile. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Versione të ndryshme ngjyrash të disponueshme, të dërguara rastësisht. Çmimi për një copë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pistoletë Uji 12cm”

Related Products