Set me dërrasa prerëse Versa Stars

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-derrasa-prerese-versa-stars Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’ju bëjnë jetën më të lehtë, blini dërrasë prerëse Versa Stars polipropilen me çmimin më të mirë.
Materiali: polipropileni
Numri i copave: 2 Copë
Përafërsisht. dimensionet:
23 x 27 x 1,2 cm
19 x 30 x 1,2 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me dërrasa prerëse Versa Stars”

Related Products