Vezë me njëbrirësh

0 out of 5

600 L

SKU: veze-me-njebriresh Kategori: ,

Përshkrim

Vezen e vendosim ne uje per 24 ore, veza gjate kesaj kohe do te thyhet dhe do te dale nje njebriresh

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vezë me njëbrirësh”

Related Products