Vinç ndërtimi 18x7x8cm

0 out of 5

840 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: vinc-ndertimi-18x7x8cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: ka elementë të lëvizshëm. Makina e ndërtimit do të funksionojë mirë në çdo fushë ndërtimi. Rrotat e gomës sigurojnë kapje të shkëlqyer të makinës në sipërfaqe, lodra është e përshtatshme për të luajtur si brenda ashtu edhe jashtë. Përmbajta: Një lodër e bërë prej plastike dhe gome. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 18x7x8, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 40x8x33, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.12kg, pesha e produktit ne ambalazh kg 1.30kg. Nuk kërkon energji baterie. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç. E paketuar në një ekran prej 8 copë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vinç ndërtimi 18x7x8cm”

Related Products