Vizore me gjatësi 15cm në formë qenush

0 out of 5

150 L

SKU: vizore-me-gjatesi-15cm-ne-forme-qenush Kategori: ,

Përshkrim

Një vizore me dizajn qenush, e bërë nga plastika e qëndrueshme me skajet e rrumbullakosura për siguri më të lartë të fëmijës suaj.
Gjatësia: 15 cm me ndarje në centimetra dhe milimetra.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vizore me gjatësi 15cm në formë qenush”

Related Products