Organizues mural për aksesorët e kuzhinës

0 out of 5

5700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: aksesor-kuzhine-mbajtese-erezash-dhe-letra-kuzhine Kategori: , ,

Përshkrim

Aksesori që ju lejohen të keni gjithçka në kontrroll në kuzhinë, gjithmonë me stil dhe origjinalitet.
Zgjidhni organizuesin mural për aksesorët e kuzhinës, prej druri dhe metali.

Materiali: prej druri & metali
Nuk ndryshket
Shërben gjithashtu si dekor
Dimensionet: 32x10cm Lartësia 29cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues mural për aksesorët e kuzhinës”

Related Products