Aksesorë për Kukullen NELLA

0 out of 5

860 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: aksesore-per-kukullen-nella-25x33x3cm Kategori: ,

Përshkrim

Çdo fashionist i vogël e di se asgjë nuk është e pamundur. E njëjta gjë vlen edhe për kukullat që keni, secila prej tyre pret që garderoba e tyre të jetë gati për sfidat e modës. Kompletet e rrobave të kukullave u japin tendencave më të fundit një stil unik!
Seti përfshin dy rroba (fustane) dhe 5 aksesorë shtesë për të plotësuar garderobën. Seti përbëhet nga 7 elementë. Produkti është prej plastike dhe pëlhure.Në dispozicion 3 komplete të ndryshme rrobash. Transporti i rastësishëm. i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+. Përmasat e paketimit: 25x33x3 cm. Çmimi është për një paketë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Aksesorë për Kukullen NELLA”

Related Products