Aksesorë për përgatitjen e bojës së flokëve

0 out of 5

360 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: aksesore-per-pergatitjen-e-bojes-se-flokeve-tas-i-zi-furce-dhe-kreher Kategori: , ,

Përshkrim

Bëjeni përvojën tuaj të ngjyrosjes së flokëve të lehtë, të rregullt dhe të pastër, furçat e plota janë të dizajnuara me qime fleksibël por të ngurtë që sigurojnë një aplikim të njëtrajtshëm dhe të qetë të ngjyrës, qime të forta të jashtëzakonshme për prekjen e rrënjëve. Dorezë me majë me kapje të fortë, e projektuar për ndarje dhe prerje të lehtë të flokëve.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Aksesorë për përgatitjen e bojës së flokëve”

Related Products