Aksesor dhe mbrojtëse për kabullin e karikuesit në dizajn kafshësh

0 out of 5

230 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: aksesorembrojtes-per-kabullin-e-karikuesit Kategori: ,

Përshkrim

Ju prezantojmë me Cable Bite!
Mbrojtëset e fishës së karikuesit vijnë në dizajn kafshësh, shumë të lezetshme dhe njëkohësisht kanë funksion mbrojtës.
Përshtatet në çdo model telefoni
100% silikon
Përmasat: 20x24mm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Aksesor dhe mbrojtëse për kabullin e karikuesit në dizajn kafshësh”

Related Products