AMY’S Magic Highlighter H902

0 out of 5

650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: amys-magic-highlighter-h902 Kategori: , ,

Përshkrim

Me strukturën e tij të hollë dhe të lehtë, AMY’S Magic Highlighter H901 i jep një shkëlqim të përsosur lëkurës.

Pastroni dhe ndriçoni fytyrën lehtësisht dhe në mënyrë efektive.

Karakteristikat themelore:

Kohëzgjatje e gjatë

Shkëlqim uniform

Nuk e rëndon lëkurën

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Organik

10 gr

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “AMY’S Magic Highlighter H902”

Related Products