Çantë shpine në material pambuku

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ant-shpine-me-litar-nature Kategori: ,

Përshkrim

Lehtësoni ngarkesën tuaj ditore me çantën e shpinës “Nature”.
Një pëlhurë e bukur, me pamje shumë moderne. E bërë nga ndërthurja e pambuk fildishi dhe dru i presuar, me një teksturë të bukur dhe qëndrueshmëri të lartë. Duket perfekte si në kurrizin e një femre ashtu edhe të një mashkulli.
Përmasat: 35 x 40 x 2 cm
Pesha e produktit: 0,085 kg

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çantë shpine në material pambuku”

Related Products