Arkë kursimi me çelës, në formë maceje

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ark-kursimi-me-els-n-form-macej Kategori: , ,

Përshkrim

Arkë kursimi me çelës, në formë maceje, rreth. 16 cm, qeramike, 2 ngjyra, e bardhë dhe e zezë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Arkë kursimi me çelës, në formë maceje”

Related Products