Arkë kursimi qeramike në formë elefanti

0 out of 5

2300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: arka-e-kursimit-te-monedhave-ne-formen-e-elefantit Kategori: , ,

Përshkrim

Arka e kursimit të monedhave në formën e elefantit. Ka një vend për të futur monedhat në zonën e shtyllës kurrizore dhe një kapak për t’i hequr ato në fund. Modelet: e bardhë dhe rozë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Arkë kursimi qeramike në formë elefanti”

Related Products