Arkë kursimi qeramikë dhe me mekanizmin me çelës, në dizajn ”Nuse pashkë”

0 out of 5

640 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: arke-kursimi-me-celes-nuse-pashke Kategori: , ,

Përshkrim

Arkë kursimi me imazhin më të dashur, atë të nusepashkës.
Falë mekanizmit me çelës mund ta hapni kur të dëshironi dhe të filloni të kurseni sërish.
Materiali: qeramik
Përmasat: 11.5 cm x 9.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Arkë kursimi qeramikë dhe me mekanizmin me çelës, në dizajn ”Nuse pashkë””

Related Products