Arkë kursimi qeramike “Pig black and white”

0 out of 5

1140 L

SKU: arke-kursimi-qeramike-pig-black-and-white Kategori: , ,

Përshkrim

Arkë kursimi me dizanjin e derrkuces. Tepër tërheqëse për syrin me ngjyrat e saj.
Pasi të vendosni të nxirni kursimet tuaja nuk është nevoja ta thyeni pasi vjen me mekanizmin me kapak dhe çelës, duke e riperdorur përsëri për kursimet e radhës.
Ide e veçantë dhurate.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Arkë kursimi qeramike “Pig black and white””

Related Products