Balsam buzësh AMY’S me aromë Aloevera

0 out of 5

600 L

SKU: balsam-buzesh-amys-me-arome-aloevera-2 Kategori: ,

Përshkrim

Mbroni buzët tuaja gjatë gjithë vitit me balsamin e ri të buzëve AMY’S Cosmetics! Karakteristikat kryesore Formula Vegane Ushqyerja dhe hidratimi Mbrojtja nga moti Rivendosja e thatësisë Përmban vitamina C, E, F Përmban vaj bajame Përmban aloe organike Përmban gjalpë karrote Përmban gjalpë kakao Aromë ananasi Organik Prodhuar ne Greqi Kategoria: Balsam buzësh Përshkrim Përshkrim Formula e AMY’S Lip Balm Aloe mbron dhe hidraton buzët gjatë gjithë vitit, duke siguruar një shkëlqim natyral të lehtë. Vitaminat C, E, F ofrojnë hidratues, zvogëlojnë linjat dhe mbrojnë nga kushtet ekstreme të motit. Përmban vaj bajame, aloe vera organike, gjalpë karote dhe gjalpë kakao. Aromë ananasi. Përdorimi Aplikoni butësisht AMY’S Lip Balm Aloe në buzë. Mund ta kombinoni edhe me lapsin AMY’S Lipliner Pencil për të mbushur buzët me ngjyra

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Balsam buzësh AMY’S me aromë Aloevera”

Related Products