Balsam buzësh AMY’S me Vanilje

0 out of 5

470 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: balsam-buzesh-amys-me-vanilje Kategori: , ,

Përshkrim

Mbroni buzët tuaja gjatë gjithë vitit me balsamin e ri të buzëve AMY’S Cosmetics! Karakteristikat kryesore Formula Vegane Ushqyerja dhe hidratimi Mbrojtja nga moti Rivendosja e thatësisë Përmban vitamina C, E, F Përmban vaj bajame Përmban aloe organike Përmban gjalpë karrote Përmban gjalpë kakao Aromë luleshtrydhe Organik Prodhuar ne Greqi Kategoria: Balsam buzësh Përshkrim Përshkrim Formula e AMY’S Lip Balm Strawberry mbron dhe hidraton buzët gjatë gjithë vitit, duke siguruar një shkëlqim natyral të lehtë. Vitaminat C, E, F ofrojnë hidratues, zvogëlojnë linjat dhe mbrojnë nga kushtet ekstreme të motit. Përmban vaj bajame, aloe vera organike, gjalpë karote dhe gjalpë kakao. Aromë vanilje. Përdorimi Aplikoni butësisht AMY’S Lip Balm Strawberry në buzë. Mund ta kombinoni edhe me lapsin AMY’S Lipliner Pencil për të mbushur buzët me ngjyra.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Balsam buzësh AMY’S me Vanilje”

Related Products