Bllok shënimesh me superheronjtë Marvel

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: bllok-shenimesh-a5-marvel Kategori: ,

Përshkrim

Bllok shënimesh me superheronjtë Marvel.
Me një rrip elastik për ta mbajtur të mbyllur dhe me rreshta të trashë, për të mbajtur një ditar ose për të shënuar plane për të shpëtuar përsëri botën.
Logoja e famshme e Avengers, e krijuar fillimisht për Marvel në 1972, që shfaqet në kopertinën e librave komikë dhe filmave të njohur e shoqëron bllokun në çdo faqe.
Kushdo që ndihet i denjë të përdorë çekiçin e Thor dhe mburojën e Captain America ose ëndërron të lëkundet nëpër një qytet si Spider-Man, do ta shijojë këtë bllok shënimesh.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bllok shënimesh me superheronjtë Marvel”

Related Products