Bllok shënimesh me dizajn të serialit Harry Potter dhe mbishkrimin “Which house are you in?”

0 out of 5

1600 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: bllok-shenimesh-a5-me-harry-potter-which-house-are-you-in Kategori: ,

Përshkrim

Bllok shënimesh me dizajn të serialit Harry Potter.
Përmasat: A5, 80 flete, me vija
Ka një mekanizëm në kopertinë, ku në momentin që e lëvizni ndrrohen shtëpitë e Harry Potter.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bllok shënimesh me dizajn të serialit Harry Potter dhe mbishkrimin “Which house are you in?””

Related Products