Fletore Vizatimi

0 out of 5

230 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: bllok-vizatimi Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit Bllok vizatimi në format A4 me 20 fletë të bardha letre nga koleksioni STARPAK Balerina. Kopertina është e zbukuruar me grafika shumëngjyrëshe dhe frymëzuese. Projektuar për vizatim me shkumësa, lapsa, pastel dhe lyerje me bojëra me bazë uji, rezistente ndaj fshirjeve dhe korrigjimeve të përsëritura. Shikoni gjithashtu produktet e tjera Starpak nga seria Balerina. Blloqe të paketuara në fletë metalike, 20 copë secili. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç. Përmasat e produktit: lartësi x gjerësi cm 21×29.7. Pesha e produktit kg. 0.13.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore Vizatimi”

Related Products