Blloqe ndërtimi për fëmijë

0 out of 5

2800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: blloqe-ndertimi-per-femije-28x22x6cm Kategori: ,

Përshkrim

Mbajeni fëmijën tuaj të argëtuar për orë të gjata duke marrë këtë grup blloqesh inteligjente shumëngjyrëshe. Ky grup gjithashtu ndihmon në ndërtimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe përmirëson të kuptuarit e rregullimit hapësinor. Mbajeni fëmijën tuaj të argëtuar për orë të gjata duke marrë këtë grup blloqesh inteligjente shumëngjyrëshe. Ky grup gjithashtu ndihmon në ndërtimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe përmirëson të kuptuarit e rregullimit hapësinor.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Blloqe ndërtimi për fëmijë”

Related Products