Bojëra uji dhe penel për ngjyrosje

0 out of 5

1150 L

SKU: bojera-uji-dhe-penel-per-ngjyrosje Kategori: ,

Përshkrim

Set me bojëra uji në 12 ngjyra intensive.
Furça e përfshirë.
Ngjyrat përzihen dhe përhapen lehtësisht. Kërkojnë pak ujë. Kapaku me funksion të dyfishtë shërben edhe si paletë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bojëra uji dhe penel për ngjyrosje”

Related Products