Bojëra uji pastel dhe penel për ngjyrosje

0 out of 5

1270 L

SKU: bojera-uji-pastel-dhe-penel-per-ngjyrosje Kategori: ,

Përshkrim

Bojëra me bazë uji që përdoren për të pikturuar në letër.
Janë gati për përdorim pas njomjes me ujë. Ky është një produkt i dedikuar për njerëzit që duan të krijojnë vepra arti duke përdorur efektet e kontureve të paqarta ose lojën e dritës.
Akuareli mund të kombinohet me teknika të tjera, p.sh. bojëra posteri ose shkumësa me dylli. Ato ju lejojnë të arrini efekte interesante, kryesisht kur pikturoni peizazhe dhe portrete.
12 ngjyra do të bëjnë që veprat e krijuara duke i përdorur ato të duken bukur.
Pajisur gjithashtu me një furçë.
Diametri i butonit është 25 mm.
Lahet nga rrobat.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bojëra uji pastel dhe penel për ngjyrosje”

Related Products