Boks muzike Crazy Moments

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: box-per-muzike-crazy-moments Kategori: ,

Përshkrim

Boks muzike me 16 tinguj Funny, ideale për festa të ndryshme. Përfshin efekte tingujsh si duartrokitje, brohoritje, thyerje xhami, të shtëna armësh dhe tinguj ka-ching dhe më shumë
Përmasat: 6cm x 10cm x 2cm
Kërkon bateri: 3 x AG13 LR44 (të përfshira)

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Boks muzike Crazy Moments”

Related Products