Buzëkuq AMY’S Saten Nr 211

0 out of 5

440 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: buzekuq-amys-saten-nr-211 Kategori: , ,

Përshkrim

Formula e buzëkuqit AMY’S Saten, i jep butësi dhe shkëlqim buzëve dhe i bën ato të duken më të mëdha. Me teksturë kremoze saten.

Përdorimi:

Formoni konturin e buzëve me Laps buzësh AMYS dhe më pas aplikoni buzëkuqin AMY’S Satin nga qendra e jashtme.

Karakteristikat kryesore:

Kohëzgjatja e gjatë, 8-10 orë

Efekt kremoz saten

Përkthim perfekt i ngjyrave

Hidraton buzët

Buzët duket se kanë më shumë volum

Përmban vaj kastori

Organik

Prodhuar në Greqi

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq AMY’S Saten Nr 211”

Related Products