Buzëkuq AMY’S Saten Nr 212

0 out of 5

440 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: buzekuq-amys-saten-nr-212 Kategori: , ,

Përshkrim

Formula e buzëkuqit AMY’S Saten, i jep butësi dhe shkëlqim buzëve dhe i bën ato të duken më të mëdha. Me teksturë kremoze saten. Përdorimi: Formoni konturin e buzëve me Laps buzësh AMYS dhe më pas aplikoni buzëkuqin AMY’S Satin nga qendra e jashtme. Karakteristikat kryesore: Kohëzgjatja e gjatë, 8-10 orë Efekt kremoz saten Përkthim perfekt i ngjyrave Hidraton buzët Buzët duket se kanë më shumë volum Përmban vaj kastori Organik Prodhuar në Greqi

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq AMY’S Saten Nr 212”

Related Products