Buzëkuq MAT AMY’S NO. 320

0 out of 5

440 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: buzekuq-mat-amys-no-320 Kategori: , ,

Përshkrim

Kohëzgjatje e gjatë, 10-12 orë Efekt Extra Velvet Hidraton buzët Buzët duket se kanë më shumë volum Përmban vitamina C, E, F Përmban vaj kastori Organik Prodhuar ne Greqi Kategoria: Buzëkuq mat Përshkrimi: Seria AMY’S Matte Lipstick me një larmi ngjyrash për të zgjedhur atë që ju përshtatet. Formula e tyre jep një fund prej kadifeje mat, butësi buzësh dhe hidratim për shumë orë. Përdorimi: Vizatoni konturin e buzëve me laps AMY’S Lipliner dhe më pas aplikoni buzëkuqin Matte AMY’S nga qendra e jashtme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq MAT AMY’S NO. 320”

Related Products