Buzëkuqi i lëngshëm AMY’S Super Gloss Topper ”AELIA” Nr. 400

0 out of 5

580 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: buzekuqi-i-lengshem-amys-super-gloss-topper-aelia-nr-400 Kategori: , ,

Përshkrim

Buzëkuq i lëngshëm transparent Topper Gloss për efektin më të lëngshëm të buzëve! Karakteristikat kryesore Kohëzgjatje e gjatë Ndjenjë e shkëlqyer në buzë Përmban formulë për kujdes shtesë dhe hidratues në buzë Buzët duken të plota, të buta, të shëndetshme dhe me shkëlqim Mund të përdoret mbi shkopin klasik të buzëkuqit për të shtuar shkëlqim Kategoria: Lip Gloss Përshkrim Përshkrim Lip Gloss Topper No 400 ΑΕΛΙΑ Buzëkuqi i lëngshëm AMY’S Super Gloss Topper përdoret mbi buzëkuqin klasik dhe ofron buzë tepër të lëngshme. Përdoreni atë për efekt ekstra joshës të qëndrueshëm; buzët tuaja do të duken më të mëdha dhe më të shëndetshme. Përdorimi Përhapeni mbi buzë duke filluar nga qendra deri në skajet për përmirësim natyral të buzëve. Këshillë: Aplikoni lapsin AMY’S Lipliner, AMY’S Matte Lipstick ose AMY’S Saten Lipstick në buzët tuaja. Përveç kësaj, ju mund të përdorni Gloss Topper për buzë më të plota dhe me shkëlqim.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuqi i lëngshëm AMY’S Super Gloss Topper ”AELIA” Nr. 400”

Related Products