Byrzylyk magnetik për vegla

0 out of 5

1530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: byrzylyk-magnetik-per-vegla-37-x-95-cm Kategori: ,

Përshkrim

Mbajini të gjitha gjërat pranë jush. Gozhdë, vida, arra, rondele dhe më shumë! Pra, një domosdoshmëri për artizanalin e vërtetë, punoni në mënyrë më efikase me këtë byrzylyk veglash!

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Byrzylyk magnetik për vegla”

Related Products