Çadër shiu me dizajn gota birre & mbajtëse në formë shishe birre

0 out of 5

1860 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cader-me-mbajtese-ne-forme-shishe-birre Kategori: , ,

Përshkrim

Një dhuratë befasuese jo vetëm për adhuruesit e birrës!
Çadra e vendosur në mbajtëse në formën e shishes së birrës nuk është vetëm elegante, por edhe funksionale. Çadra siguron mbrojtje të plotë ndaj shiut. Doreza është e rehatshme për t’u mbajtur dhe kur paloset, përshtatet në mënyrë të përkryer në xhepin e çantës ose të xhaketës, kështu që gjithmonë e keni me vete edhe në mot të paqëndrueshëm.
Hapni shishen e birrës dhe ajo do të kthehet në një çadër të palosshme me dizajne të ndryshme me gota me birrë!
Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një festival, një festë Barbecue ose thjesht në punë, çadra e vendosur në shishen e birrës sigurisht që do të tërheqë vëmendjen. Është një ide fantastike dhurate për adhuruesit e birrës në jetën tuaj. Sigurohuni që të keni një të tillë dhe do të jeni gati të përballoni shiun me një prekje humori dhe stili.
Dimensionet e paketimit: 32 cm x 5.5 cm x 5.5 cm
Diametri i çadrës (e hapur): 90 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çadër shiu me dizajn gota birre & mbajtëse në formë shishe birre”

Related Products