Çadër shiu me këllëf

0 out of 5

800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cader-xhepi Kategori: , ,

Përshkrim

Çadër e palosshme me këllëf të përshtatshëm dhe e disponueshme në dizajne të ndryshme.
Dorezë plastike, strukturë metalike dhe maja fundore.
Lehtësisht e palosshme për të mos zënë hapësirë.
Ka përmasa të vogla për ta marë kudo me vete.
Hapje manuale.
Diametri I çadrës: 87cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çadër shiu me këllëf”

Related Products