Çadër shiu me bazë transparente & dizajne të ndryshme

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cader Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat e çadrës sigurojnë mbulim të shkëlqyeshëm nga shiu dhe mekanizmi është krijuar me shumë kujdes për të parandaluar kapjen e gishtërinjve. Dizajni është shumë i këndshëm me një bazë transparente dhe plot vizatime shumëngjyrëshe.
Përmasat: 70 x 68 cm
E përshtatshme për moshën: +3 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çadër shiu me bazë transparente & dizajne të ndryshme”

Related Products