Kuti ushqimi “Peek – a – boo”, me personazhin Paw Patrol

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cante-kartoni-me-doreze-20-x-14-5-x-8-cm Kategori: ,

Përshkrim

Kuti ushqimi “Peek – a – boo”, praktike dhe inkurajuese për një vakt të shëndetshëm.
Fëmijët tuaj do e marrin me dëshirë të madhe për arsye të dizajnit tërheqës dhe komfortit që ajo ofron.

• Përmasat: 20 x 14.5 x 8 cm
• E ndërtuar nga materiale ekologjike
• Produkt I çertifikuar për fëmijë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kuti ushqimi “Peek – a – boo”, me personazhin Paw Patrol”

Related Products