Çantë kozmetike kundra ujit

0 out of 5

640 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: cante-kozmetike-kundra-ujit Kategori: , ,

Përshkrim

Çanta kozmetike me kapacitet të madh mund të mbani nevojat bazë të udhëtimit. Dizajni i çantës me kordon e bën të lehtë ruajtjen dhe heqjen, gjë që mund të kursejë kohë.
Me këtë çantë, nuk keni pse të shqetësoheni që produktet tuaja të bëhen të çrregullta.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çantë kozmetike kundra ujit”

Related Products