Përshkrim

Çanta e ushqimit e mban ushqimin tuaj të ftohtë ose të ngrohtë për rreth 4 orë. Ngrirja me pako akulli do të jetë më e mirë dhe më e freskët.
Çanta e drekës duket e vogël, por ndarja kryesore është me kapacitet të madh dhe mund të vendosë kontejnerë dhe pije për drekë. Ju mund t’i ruani sanduiçët, sallatën, ushqimet, pijet dhe frutat tuaja në një qese. Ajo mund të përshtatë të gjitha nevojat tuaja për drekë.
Kjo çantë e gjithanshme e drekës është e përshtatshme për femra, meshkuj etj. Ideale për punë, piknik fundjave, udhëtime, plazh, kampe, peshkim, çiklizëm dhe më shumë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Çantë termus”

Related Products