Daulle Lodër për fëmijë

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: daulle-loder-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Muzika është një element i rëndësishëm i jetës së çdo fëmije në moshën e zhvillimit. Daullja MEGA CREATIVE ka një shans të bëhet instrumenti i tij i parë, falë të cilit ai do të mësohet me tingullin dhe ndoshta do të zhvillojë aftësitë e tij muzikore. Daullja vjen me 2 shkopinj, në dy versione me ngjyra: të kuqe dhe blu. Daulle me diametër 21 cm. Produkt i bërë nga plastika. Projektuar për fëmijë nga 3 vjeç e lart.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Daulle Lodër për fëmijë”

Related Products