Derdhës pijesh për koktejl

0 out of 5

300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: derdhes-pijesh-per-koktejl Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 11 x 3.5cm, çelik, inoks dhe plastikë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Derdhës pijesh për koktejl”

Related Products