Prerëse dhe kulluese për perimet

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: derrase-per-prerje-gri Kategori: , ,

Përshkrim

Gjerësia: 38 cm.
Gjatësia: 24 cm.
Lartësia: 4.3 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Prerëse dhe kulluese për perimet”

Related Products