Robot formues në formë dinosauri

0 out of 5

380 L

SKU: dinosaur-formues-robot Kategori: ,

Përshkrim

Fëmijët mund të ndërtojnë lodrën e tyre të dinosaurëve dhe ta shndërrojnë atë në dy objekte të ndryshme me këtë grup blloqe ndërtimi. Është ideal për fëmijët e moshës gjashtë vjeç e lart pasi përmban 111 pjesë dhe udhëzime.Këto janë një blerje fantastike për seksionin tuaj të lodrave ose për t’i dhuruar në një makinë lodrash jofitimprurëse.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Robot formues në formë dinosauri”

Related Products